Psychoterapie

Psychoterapie je rozhovor, který běžně nevedete se svými kamarády, známými a mnohdy ani sami se sebou. Pro mě jako psychoterapeuta je to příležitost Vás v bezpečném a důvěrném prostředí vyslechnout a hledat spolu s Vámi řešení Vaší situace. Nebudu Vám dávat rady, co bych dělala na Vašem místě já, ale dám Vám to nejlepší, co mohu – bezpečí, důvěru, prostor a možnost přijít na to, co sami potřebujete a chcete, naučit se něco o sobě, pojmenovat své zdroje, zpracovat emoce, ustát krizi… Ráda budu Vašim průvodcem po cestě ke změně.

Poskytuji systemickou psychoterapii (na řešení orientovanou), která je zpravidla krátkodobá. Vždy ale záleží na individuální potřebě každého klienta.

První konzultace (úvodní, seznamovací) je velmi důležitá. Seznámím Vás s tím, jak pracuji, co ode mě můžete očekávat. Budu se ptát, co do terapie přivádí vás, jaké jsou vaše potřeby a společně nastavíme cíle spolupráce. Pokud si v úvodu lidsky nesedneme, můžeme si to sdělit a zkusit se ještě společně na sebe naladit…pokud to nepůjde na podruhé, můžeme spolupráci ukončit, popř. Vám můžu doporučit některého z kolegů.

Podmínky a cena

Konzultace probíhají po předchozí domluvě osobně v krásných prostorách ve Frýdku – Místku nebo on-line přes Whereby.

Konzultace hradíte přímo a nikomu neposkytuji informace o tom, že takové služby využíváte.

V případě, že budete chtít využít příspěvek z programů pojišťoven – VZP, ČPZP, ZP MV, RBP dejte mi, prosím, vědět dopředu.

Individuální konzultace pro dospělé klienty                 900 Kč / 50 – 60 minut

Platba probíhá na základě vystavené faktury na účet předem. Tímto dojde k závazné rezervaci termínu. V individuálních případech je možné domluvit jiné podmínky.

Pokud nebudete moci uskutečnit sjednanou konzultaci, prosím, dejte mi vědět co nejdříve (telefonicky či SMS), abychom si mohli domluvit náhradní termín.

Poskytuji odborné služby. Tyto však nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči.

V případě naplněné kapacity odkazuji na kolegy z České asociace pro psychoterapii – viz. seznam.